Akademia Singing Rock – Zanim rozpoczniesz część 1

Singing Rock prezentuje przydatne informacje zebrane w Tech-Info. Chcemy je przybliżyć wszystkim uprawiającym różne aktywności wspinaczkowe.To zestaw podstawowych informacji w pigułce. Niektóre działania można wykonać w inny sposób, to zawsze zależy od sytuacji w której mają zastosowanie. Informacje i wskazówki nie zastąpią doświadczenia ani odpowiedniego szkolenia. Szczególnie wyrwane z kontekstu lub błędnie odczytywane przez niekompetentne osoby. Z tego powodu za opanowanie i nabycie odpowiednich umiejętności i zasad bezpieczeństwa odpowiedzialny jest zawsze użytkownik.

Wspinanie jest potencjalnie niebezpieczne.

Singing Rock dołożył wszelkich starań, by poszczególne informacje zawarte w przedstawionych opracowaniach zawierały przydatne i użyteczne informacje.

Zapraszamy do lektury !

W dwóch poprzednich wpisach zaprezentowaliśmy Wam podstawowy sprzęt. Kolejna część zawiera podstawowe informacje na temat węzłów i jest pierwszą częścią nowego rozdziału „Zanim rozpoczniesz”. W trzeciej części dowiemy się do czego używamy poszczególnych węzłów i jak je możemy zrobić.